Google як кар’єрний старт: де сьогодні працюють перші співробітники компанії (частина II)

214
www.shutterstock.com
Шість співробітників досі працюють на пошукового гіганта

Google як кар’єрний старт: де сьогодні працюють перші співробітники компанії (частина I)

На самому старті штат американської компанії Google налічував 21 співробітника. Через 20 років корпорація виросла в потужний IT-конгломерат планети – ринкова капіталізація корпорації Alphabet становить $770 млрд. Як склалася кар’єра перших працівників Google, відстежив Business Insider.

Співбесіда в Google: чи готові ви?

Стів Шіммель займався розвитком бізнесу в Google з 1999 р. по 2004 р. Сьогодні він став бізнес-ангелом і членом ради директорів стартапу з розроблення дронів Airspace Systems.

Омід Кордестані
commons.wikimedia.org

За 16 років роботи в Google (січень 1999 р. – серпень 2015 р.) Омід Кордестані дослужився до посади директора з розвитку бізнесу, потім перейшов у Twitter на пост голови ради директорів.

Салар Камангар устиг побути головою YouTube за час роботи в Google з 1999 року. Поступившись місцем Сьюзан Войжітскі, він працює віце-президентом з продуктів YouTube.

Джордж Харик (1999-2005 рр.) Починав кар’єру в Google як розробник програмного забезпечення і дослужився до посади директора з продуктів. Наразі є співзасновником месенджера imo.im, співзасновником hslabs і бізнес-ангелом.

Урс Хельзле
www.businessinsider.com

Урс Хельзле працює в Google вже двадцять років і обіймає посаду віце-президента з технічної інфраструктури.

Аміт Пател приєднався до команди Google в 1999 році і став головним інженером. Йому належить ідея неофіційного слогана Google «Не будь злом» (Do not Be Evil). Чим він займається нині, невідомо.

Гаррі Чун пропрацював інженером Google із січня 1999 р. до грудня 2004 року. Залишивши компанію, він також став бізнес-ангелом.

Рей Сідні
www.youtube.com/channel/UCSYr8X3XUW-tAGiVPUk64rg

Рей Сідні працював розробником програмного забезпечення Google із січня 1999 р. до березня 2003 р. Сьогодні він співвласник The Residences у мережі готелів The Ritz-Carlton, компаніях Dove Mountain і Big George Ventures.

З 1998 р. по 2005 рік Хізер Кернс працювала HR-менеджером у Google. Саме вона найняла на роботу перших 200 співробітників. Сьогодні вона президент компанії нерухомості Coastal Streets.

Крейг Сілверстейн – перший, кого найняли Ларрі Пейдж і Сергій Брін. З 1998 р. по 2012 р. він допомагав розбудовувати пошукову систему і доріс до посади директора з технологій. Сьогодні він очолює виробничо-технічну базу освітнього онлайн-ресурсу Академії Хана (відеоаналог Coursera).

Дізнайтеся, як виглядають тематична штаб-квартира Google в Гамбурзі і новий кампус в Колорадо.

Поділитися: