Google визнав, що стежить за всіма Android-пристроями

166
rampantgeekery.files.wordpress.com
Інтернет-гігант отримує дані геолокації смартфонів і планшетів навіть без SIM-карт – щоб «прискорити передачу повідомлень»

Корпорація Google визнала, що відстежує місцезнаходження смартфонів і планшетів на ОС Android, навіть якщо геолокація відключена.

У середу, 22 листопада, компанія підтвердила Quartz, що
з початку 2017 року всі моделі Android-гаджетів із підключенням до інтернету постійно інформують її «систему синхронізації мережі» про найближчі до них вежі стільникового зв’язку.

Google пояснила таємне стеження прагненням «прискорити доставку push-повідомлень». Вона запевнила журналістів, що ніколи не використовувала отримані для цього персональні дані для інших цілей і не зберігає їх. Згідно із заявою розробника відстеження геолокації має бути припинено вже в цьому місяці.

«Дивно, що Google збирає потрібні тільки мобільним операторам дані й у гаджетів без SIM-карт», – повідомили Quartz у британській компанії з кібербезпеки Hacker House.
У Quartz припустили, що отриманий масив інформації про переміщення користувачів компанія може використовувати в рекламних цілях.
Однак, зазначає видання, відстеження пристроїв із відключеною геолокацією не порушує політику приватності Google.

Нагадаємо, що в жовтні корпорація вибачалася за можливість цензури в Google Docs.

Раніше ми писали, як завершилася віртуальна суперечка про правильний емодзі-бургер.

 

Джерело: QZ.com
Поділитися: