Google вирішив платити по $ 1000 за злом програм для Android

188
i.ytimg.com
Компанія впроваджує нові підходи в боротьбі з «піратами»

Корпорація Google виплачуватиме $1000 за виявлення вразливих місць у додатках під Android. Спільно з антипіратською платформою HackerOne інтернет-гігант у четвер, 19 жовтня, запустив проект Google Play Security Reward.

Винагороду обіцяють кожному, хто виявить лазівку для фішингу або кіберкрадіжки в будь-якому «гугловському» софті з Google Play або в Android-версіях таких додатків, як Tinder, Snapchat, Dropbox, Alibaba, Mail.Ru, Duolingo, Headspace і LINE.

Google допомагає відновлювати мобільний зв’язок у постраждалому від урагану Пуерто-Рико за допомогою аеростатів

«Про прогалини в захисті програми потрібно спочатку повідомити її розробника. Google Play Security Reward передбачає виплачувати винагороду лише за усунуті слабкі місця», – пояснює правила проекту прес-реліз компанії.

Співпраця з хакерами – не єдина ініціатива Google усфері кібербезпеки за останні дні. Компанія Ларрі Пейджа і Сергія Бріна анонсувала платну послугу «Розширений захист» для поштових скриньок на Gmail, акаунтів у сховищі Google Drive і відеохостингу YouTube. Її користувачам під час кожної авторизації в цих сервісах із комп’ютера слід вставляти в нього спеціальну флешку.

Раніше ми писали про помилку в захисті Wi-Fi, що робить вразливим для кібератак майже будь-який гаджет.

Джерело: TechcrunchReuters
Поділитися: