Google впровадить AI в Google Документи для перевірки граматики

242
medium.com
Функція поки що доступна в тестовому режимі корпоративним користувачам

Американська корпорація Google запровадить технологію машинного перекладу на базі штучного інтелекту (AI) у свій сервіс Google Документи для перевірки граматики, повідомив The Verge.

Вісім оновлень від Google з конференції Google I/O 2018

Нова функція допоможе знаходити поширені граматичні помилки: наприклад, використання схожих слів, неправильне вживання часу дієслів, зайві або відсутні коми, порядок слів тощо.

Функція перевірки граматики працюватиме на базі технології машинного перекладу, яку Google використовує при виконанні перекладів на інші мови в своєму сервісі Google Перекладач. У випадку з Google Документами, система «перекладатиме» з граматики користувача на правильну.

Google поки що не розголошує деталі нової функції перевірки, але можна сказати, що пошуковий гігант має достатньо досвіду в цій галузі. Два роки тому Google заявив, що його технологія досягла «рівня людської точності».

Функція перевірки граматики вже доступна в тестовому режимі корпоративним клієнтам Google. Наразі невідомо, коли оновленням зможуть скористатися прості користувачі та які мови підтримуватиме функція.

Як ми вже писали, Google запровадив AI в офлайн-версію свого перекладача.

Нові Google-навушники дають змогу спілкуватися 40 мовами.

Поділитися: