Google відмовився розробляти бойові дрони для Пентагону через протести

182
www.shutterstock.com
Понад 6,4 тис. співробітників компанії підписали петицію проти продовження військового контракту, а 13 звільнилися на знак протесту

Американська корпорація Google відмовилася продовжувати контракт зі Збройними силами США на розроблення бойових дронів-розвідників, який закінчується в березні наступного року, повідомив Reuters з посиланням на внутрішні джерела.

Пошуковий гігант хоче таким чином знизити невдоволення серед співробітників, які виступають проти участі компанії у військовому проекті Maven із розроблення штучного інтелекту для дронів-розвідників.

Google визнав, що стежить за всіма Android-пристроями

Понад 6,4 тис. осіб підписали петицію проти угоди з Пентагоном, а протягом останніх кількох тижнів 13 з них звільнилися з Google на знак протесту. За словами одного з джерел, у липні кілька сотень співробітників також планували провести масштабну акцію протесту на вулицях Сан-Франциско.

Керівництво Google, навпаки, стало на захист військового контракту, заявивши, що інструменти хмарних обчислень і аналізу даних використовують для порятунку життів мирних людей, а не для військових цілей. Компанія бачить в угоді перспективу прибуткової співпраці з урядом у майбутньому.

Тепер пошуковий гігант має намір розробити етичні рекомендації на випадок укладення військових угод у майбутньому.

Нагадаємо, що Google вдосконалює свій хмарний сервіс.

«Розумний» бот Google Duplex попереджатиме співрозмовника про запис розмови.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: