Google відкрив API Google Maps для розробників ігор з доповненою реальністю

215
Найближчим часом користувачі зможуть у реальному світі погуляти в «Парку Юрського періоду», пополювати на привидів і постріляти в «ходячих мерців»

Корпорація Google відкрила доступ до API своїх карт Google Maps для розробників ігор з доповненою реальністю (AR) на основі геолокації. Пошуковий гігант полегшив розробникам життя, додавши до своєї платформи три нові інструменти.

По-перше, розробники ігор матимуть доступ до даних Google Maps у реальному часі. Google також випустив новий комплект розробника ПЗ (SDK) для одного з найпопулярніших ігрових движків у світі – Unity, на якому побудована найпопулярніша AR-гра, сенсація 2016 року – Pokemon Go.

Доповнена реальність: як віртуальні офіси змінять умови праці

Пошуковий гігант сподівається таким чином спростити інтеграцію картографічних даних в ігровий світ. Наприклад, на презентації Google показав сучасні карти, які перетворили на науково-фантастичні пейзажі з драконами і скринями.

«Наш новий SDK робить всю складну роботу», – уточнила менеджер з продуктів Google Клементина Джейкобі.

Google открыл API Google Maps для разработчиков игр с дополненной реальностью
goodyfeed.com

Третім подарунком від Google стала презентація нового API для розробників, який дає змогу будувати ігровий світ з прив’язкою до об’єктів у реальному світі. ПЗ спростить інтеграцію ігрових точок, наприклад, цілі місії, в потрібне місце в реальному світі.

«Ми використовуємо величезну кількість підказок Google Maps, щоб визначити найкращі місця для гри, і досвід роботи з AR», – пояснив провідний інженер проекту Патрік Донелан.

Пошуковий гігант планує разом з розробниками шукати «гарні, унікальні і веселі місця для гри в будь-якій точці земної кулі», зазначила Джейкоби.

Google вже почав співпрацювати з трьома розробниками ігор у доповненій реальності за мотивами «Парку Юрського періоду», «Ходячих мерців» і «Мисливців за привидами» – «Jurassic World Alive», «The Walking Dead: Our World» і «Ghostbusters World».

Нагадаємо, що Warner Bros і творці Pokemon Go працюють над мобільного AR-грою за «Гаррі Поттером».

Творці Pokemon Go вмонтують аудіо в наступну гру з доповненою реальністю.

 

Джерело: The Verge
Поділитися: