Google веде переговори про інвестиції з конкурентом Uber

129
latimes.com
Холдинг Alphabet (Google) обговорює можливість інвестувати близько $ 1 млрд в компанію Lyft, конкурента Uber на ринку таксі

У четвер з’явилася інсайдерська інформація про переговори та мільярдну суми можливих інвестицій. Поглиблення партнерства глобальної інтернет-корпорації і №2 американського ринку перевезень в таксі – не найкраща новина для Uber, інвестором якого також є Google.

У травні компанія Waymo, автомобільний підрозділ Alphabet, та Lyft вже об’єдналися для розробки систем для таксі-безпілотників. Сьогодні сервіс Lyft доступний в 40 штатах США, де проживає близько 90% населення країни. Компанія розширює власний парк автомобілів для здачі в найм. Серед інвесторів Lyft є і найбільший британський автовиробник Jaguar Land Rover.

Вам буде цікаво:Головний конкурент Uber в США залучив $25 млн від Jaguar Land Rover

У той же час, інтернет-гігант c 2013 року є одним з найбільших інвесторів Uber практично з самого старту таксі-бізнесу. Гроші Google сприяли глобальної експансії компанії. Правда, ці відносини погіршилися після того, як Waymo нещодавно подав на Uber в суд за крадіжку комерційної інформації, та звільнення генерального директора Uber Тревіса Каланіка після секс-скандалів.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: