Google услід за Кенією готується розгорнути інтернет з повітряних куль в Уганді

220
www.businessinsider.com
Договір з урядом поки що не підписано

Loon, один з революційних проектів Alphabet, веде переговори з Угандою – услід за Кенією в цій африканській країні компанія розгорне WI-FI сервіс 4G LTE з повітряних куль, повідомляє Business Insider.

Таким чином, Африка стає найперспективнішим ринком для розвитку бренду Loon.

Повітряні кулі Loon мають з’явитися у віддалених сільських регіонах Уганди, де інтернет потрібен, але наземні комунікації для широкосмугового доступу туди провести вкрай складно.

Loon – проект Alphabet
www.businessinsider.com

Loon – проект Alphabet, недавно виділений в окремий бізнес. Його суть – розміщення у важкодоступних місцях великих повітряних куль з обладнанням для приймання й передавання інтернету 4G LTE із супутників. Жителі регіонів підключаються до мережі по Wi-Fi.

Місцеві медіа в Уганді вже повідомили про угоду як про діючий проект. Водночас представник Loon Скотт Коріелл стверджує, що договір між урядом Уганди й компанією ще не підписано.

Два місяці тому Loon оголосив про аналогічний проект у Кенії.

«Забезпечення сільських районів Уганди інтернетом залишається величезною проблемою. Тому прихід проекту Loon стає важливим кроком на шляху до підключення до мережі всього населення», – заявила посол США в Уганді Дебора Малак на презентації проекту.

Найгучніший проект Loon – відновлення інтернет-зв’язку в Пуерто-Рико після урагану.

У липні Alphabet вивів Loon в окремий бізнес, підтвердивши важливість проекту.

Поділитися: