«Google Україна» наніс на карту понад 3 тис. об’єктів і 800 подій у Києві

255
ukraine-live.com
Столиця стала 11-м регіоном України, який був оцифрований пошуковим гігантом

Компанія «Google Україна» оцифрувала понад 3 тис. соціально значущих об’єктів Києва та нанесла на інтерактивні карти більше 800 заходів у столиці в рамках проекту «Цифрове перетворення Києва» за підтримки Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Столиця стала 11-м регіоном України, який був оцифрований пошуковим гігантом, повідомив директор «Google Україна» Дмитро Шоломко.

5 книг від директора Google в Україні Дмитра Шоломка

У рамках проекту запущено сайт «Мандруй Київщиною» з інформацією про найцікавіші туристичні об’єкти Києва та області – 10 3D-турів, включаючи понад 150 3D-панорам.

«Google Україна» також створив спеціальну платформу Kyiv.Maps – ресурс про понад 800 заходів, які щодня відбуваються в столиці, уточнив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Уся інформація на ресурсі розподілена на шість категорій – бізнес, мистецтво, музика, театр, дитячі події і спорт. За словами Назарова, особливим попитом користуються дві останні категорії.

Для любителів спорту створили окремий сайт Sport.Kyiv, де можна знайти інформацію про всі важливі спортивні локації і заходи столиці.

КМДА має намір продовжити співпрацю з командою «Google Україна», щоб до кінця року нанести на цифрові карти інформацію про всі інфраструктурні об’єкти Києва. Усе заради однієї мети – підвищити інвестиційну та туристичну привабливість Києва, повідомив Шоломко.

Google оцифрував Запорізьку область.

Google назвав Google Pay в київському метро одним із прогресивних проектів.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна

Поділитися: