Google створила AI-прискорювач для чайників і світлофорів

305
blog.google
Хмарний сервіс Cloud IoT від Google додасть прискорення вашим гаджетам

Google запровадить у свої хмарні сервіси надпотужні чіпи Edge TPU, які полегшать і прискорять роботу з завданнями AI. Крихітний прискорювач AI буде виконувати завдання машинного навчання на пристроях інтернету речей (IoT), повідомила компанія у своєму блозі.

Чіпи Edge TPU призначені не для мобільних пристроїв, а для робочих станцій, в тому числі для автоматизації контролю якості на заводах.

Google як кар’єрний старт: де сьогодні працюють перші співробітники компанії (частина I)

Потужні чіпи для подібних завдань виробляють також ARM, Qualcomm, Mediatek, Nvidia. Однак у Google є одна безсумнівна перевага: компанія контролює весь блок AI і забезпечує вертикальну інтеграцію.

Клієнти Cloud IoT тепер можуть перевести в хмару всю роботу – зберігати в ньому свої дані, навчати власні алгоритми за допомогою TPU і виводити їх на пристрої з за допомогою нових Edge TPU.

Google создала AI-ускоритель для чайников и светофоров
blog.google

The Verge відзначає, що раніше Google не відкривав доступ до власного апарату AI всім розробникам. І цей крок свідчить, що Google серйозно налаштований розвивати власний сегмент IoT, тому і дає всім бажаючим можливість скуштувати власну технологію.

За оцінками консалтингової компанії IDC, до 2025 року всі пристрої, підключені до IoT, будуть генерувати 40 трлн Гб інформації, і для максимально швидкої обробки цих даних будуть потрібні все більш потужні процесори і алгоритми.

Google вдосконалює свій хмарний сервіс.

Розчулься: американська першокласниця виграла конкурс дудлів від Google.

Поділитися: