Google розробив безкоштовний AI-інструмент для ідентифікації дитячого порно

1154
www.theneolife.com
ПЗ відзначає для модераторів фото- і відеоматеріали, що з високою ймовірністю містять дитяче порно

Американська корпорація Google розробила інструмент на базі штучного інтелекту (AI) для ідентифікації дитячого порно, повідомив The Verge.

ПЗ відзначає для модераторів фото- і відеоматеріали, що з високою ймовірністю містять дитяче порно. Зазвичай модератори вручну визначають зміст матеріалів і в разі невідповідності видаляють.

Ні бойовій техніці: Google розробив стандарти роботи у сфері АІ

На відміну від інших інструментів, які порівнюють новий контент з уже відзначеним як дитяче порно, ПЗ від Google використовує технологію машинного зору і дає змогу визначати нові матеріали.

У Google заявили, що завдяки інструменту вдасться в рази прискорити процес: модератори ідентифікують у вісім разів більше матеріалів.

Заступник гендиректора організації Internet Watch Foundation (IWF) Фред Ленгфорд
www.iwf.org.uk

Заступник гендиректора організації Internet Watch Foundation (IWF) Фред Ленгфорд переконаний, що AI допоможе ідентифікувати нові матеріали без людського втручання, і невеликі компанії зможуть ефективніше використовувати обмежені ресурси.

«Людям більше не доведеться клікати сотні сайтів, просто натискаючи «Так» або «Ні». AI допоможе в сортуванні», – зазначив він.

Як ми вже писали, Google створила AI-прискорювач для чайників і світлофорів.

Google впровадить AI в Google Документи для перевірки граматики.

Поділитися: