Google розробляє технологію на основі блокчейн для хмарних сервісів

168
wso2.com
Пошуковий гігант хоче протидіяти конкуренції з боку зростаючої кількості блокчейн-стартапів

Технологічна корпорація Google працює над власним продуктом на основі блокчейн, щоб підтримати свої хмарні сервіси, повідомив ресурс Bloomberg з посиланням на внутрішні джерела.

Пошуковий гігант розраховує таким чином випередити потенційних конкурентів – блокчейн-стартапи, кількість яких постійно зростає, що використовують технологію для безпечної обробки даних в інтернеті.

Дізнайтеся, чому співробітники Google відмовляються від інтернету

Фахівці однієї з компаній холдингу Alphabet працюють над децентралізованим цифровим реєстром, який треті сторони зможуть використовувати для безпечної публікації і перевірки даних, уточнило для Bloomberg анонімне джерело.

Джерело додало, що в Google вже протестували кілька протоколів блокчейн. Є звіт про результати тестування на ім’я керівника підрозділу хмарних сервісів Діани Грін.

Global Blockchain Spending
Поки що Google не дуже популярний у користувачів технології. www.bloomberg.com

«Ми досліджуємо потенціал використання технології блокчейн, але поки ще зарано говорити про можливе застосування і плани», – додав представник Google.

Дата випуску продукту поки що не визначена.

Найімовірніше, Google оприлюднить свою розробку, щоб виділити свій хмарний сервіс на загальному тлі конкурентів. Корпорація також планує випустити окрему версію блокчейн-розробки, яку клієнти зможуть використовувати на власних сервісах.

Нагадаємо, що Google вирішив заборонити рекламувати криптовалюту та ICO.

Google модернізує пошту і поповнить пошук «історіями» на базі платформи AMP.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: