Google припинив дотувати громадські організації з поганою рекламою

147
insidecharity.org
Щоб активісти отримали безкоштовну рекламу від IT-гіганта, її клікабельність не повинна опускатися нижче 5%

Американська технологічна корпорація Google, найбільша у світі пошукова система, припинила видавати рекламні гранти низці громадських організацій.

Компанія змінила свою соціальну програму Ad Ad Grants, яка діє вже 15 років.

Суть Ad Ad Grants полягає в тому, що Google щомісяця видавав кожній з 35 тис. громадських організацій з усього світу гранти на суму $10 тис. для розміщення рекламних оголошень у пошуковій системі.

Раніше Google не висував жодних вимог до якості та результативності реклами активістів. Тепер усе змінилося.

Заманити мандрівника: три неординарних рекламних кампанії для туристів

Корпорація припинила видавати гранти організаціям, рівень клікабельности (співвідношення числа кліків і кількості показів) реклами яких два місяці поспіль не досягав 5%.

З іншого боку, після досягнення необхідних показників активісти зможуть знову брати участь у соціальній програмі Google. Щоб відповідати новим вимогам IT-гіганта, деякі некомерційні організації спеціально найняли фахівців з інтернет-рекламі.

Google переглянув правила видачі грантів, щоб підштовхнути активістів до більш ефективної роботи із сервісом AdWords і до підвищення якості їхньої реклами.

За даними корпорації, в лютому клікабельність рекламних оголошень громадських організацій коливалася на рівні 2-12%, а середній показник становив близько 6%.

Як ми писали раніше, з 15 лютого Chrome почав блокувати неналежну рекламу.

Google включив автоматизовану рекламу на платформі AdSense.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: