Google провів масштабний редизайн Gmail

297
У новій версії найпопулярнішого в світі поштового сервісу з'явилася можливість відкладати перегляд листів

Американська технологічна корпорація Google випустила нову версію свого поштового сервісу Gmail з низкою нових функцій.

Крім анонсованих конфіденційних листів, користувачі Gmail тепер можуть відкладати перегляд вхідних листів і переглядати прикріплені файли, не відкриваючи самі листи.

При наведенні на лист у папці «Вхідні» будуть з’являтися чотири іконки, одна з яких (у вигляді годинника) і дасть змогу користувачам Gmail на певний час переміщати листи в спеціальну папку – щоб пошта «нагадала» про них пізніше. Ця функція вже доступна в мобільній версії Gmail для Android.

Скачай це негайно: 5 додатків, які спростять вам роботу

Google також впровадив у найпопулярніший у світі поштовий сервіс технологію «підштовхування» – нагадування у вигляді заклику відповісти на листи, які алгоритми Gmail вважають важливими для користувача.

У новій версії Gmail з’явилася бічна панель, що розкривається справа, яка надає доступ до G Suite (пакету офісних додатків від Google), не покидаючи пошту. Крім того, користувачі можуть згорнути ліву бічну панель сервісу.

У мобільній версії Gmail штучний інтелект від Google тепер дає змогу в один клік відмовитися від непотрібних повідомлень і скасувати підписки, які користувачі не читають протягом декількох тижнів.

Як ми писали раніше, Gmail почав конвертувати адреси та контакти в посилання.

Google модернізує пошту і поповнить пошук «історіями» на базі платформи AMP.

 

Джерело: The Verge

Поділитися: