Google презентував новий смартфон Pixel 3

364
twitter.com/Google
Смартфон з двома фронтальними камерами, планшет, домашній помічник та інші новинки здивували всіх

Google напередодні представив публіці власні новинки осені – майже за місяць після презентації Apple, у вівторок, 9 жовтня.

Нові Google-навушники дадуть змогу спілкуватися 40 мовами

Це смартфон Pixel 3, планшет Google Slate, домашній асистент Google Home Hub з дисплеєм, «розумна» колонка Google Home Mini, медіаприставка Google Chromecast, бездротова зарядка і бездротові навушники.

1

Pixel 3

Pixel 3, потужності для виробництва яких Google купив у HTC, випущений у двох модифікаціях: Pixel 3 із діагоналлю 5,5 дюйма від $799 за 64 Гб та Pixel 3 XL, 6,3 дюйма, який постачатимуть від $899.

Pixel
twitter.com/Google

На відміну від більшості флагманів-конкурентів, у пікселів одна основна камера. Натомість цілих дві фронтальних, причому одна з них на 12 мегапікселів, для широкого кута фронтального відео.

Звісно, нові смартфони працюють на найсвіжішій ОС Android Pie.

2

Зарядка Pixel Stand

Бездротова зарядка Pixel Stand перетворює смартфон на тумбочці на будильник, фоторамку, а запущений Google Assistant зробить з нього «розумного» помічника. Постачатимуть її по $79.

3

Планшет Pixel Slate

Планшет Pixel Slate працює на операційній системі для ноутбуків Chrome OS, а не на Android. Діагональ 12,3 дюйма переводить його в розряд робочих інструментів, особливо якщо разом із планшетом ($599) купити чохол з бездротовою клавіатурою (ще $199).

4

Смарт-дисплей Google Home Hub

«Розумний» дисплей, домашній асистент Google Home Hub, конкурує з Alexa-Echo від Amazon і анонсованим напередодні Portal від Facebook.

Google Home Hub
twitter.com/Google

Він складає розклад на день, нагадує про важливі зустрічі, пропонує оптимальну дорогу на роботу і прогноз погоди. Водночас у нього немає камери, тому для відеодзвінків (або нагляду за будинком) цей дисплей не годиться. Коштуватиме така іграшка від $149.

Поділитися: