Google презентував смартфони з «розумною» камерою і без аудіороз’єму

146
oslobodjenje.ba
Pixel 2 і Pixel XL 2 мають вбудовану електронну сім-карту, тому вони поки що не годяться для українських мобільних операторів

У середу, 4 жовтня, інтернет-компанія Google представила нову лінійку смартфонів – Pixel 2 (на 5 дюймів) та Pixel XL 2 на 6 дюймів.

Флагман має революційну здатність екрану Quad HD, а у молодшої моделі – звичайна Full HD, як у попередній моделі. Виробник стверджує, що Pixel XL 2 дає «картинку» в чотири рази чіткішу за бюджетний аналог. За дизайном новинки майже ідентичні – шестидюймову версію випускатимуть у чорному і білому корпусах, а Pixel 2 отримає ще й синю версію.

«Пікселі» другого покоління стали першими смартфонами із вбудованою SIM-картою. При цьому «побачити» електронну «сімку» зможуть лише пристрої користувачів сервісу Project Fi (технологія для прискорення інтернету на телефоні, розроблена Google). Це означає, що абоненти українських мобільних операторів навряд чи зможуть використовувати дівайс за призначенням.

Новинки мають камеру, яка трохи краща за флагмани конкурентів iPhone і Galaxy – 12,2 Мп 12 Мп). Вона працює на швидкому автофокусі та технології «живих фотографій» (аналог Live Photo на смартфонах Apple).

Наприкінці вересня Google придбав виробника своїх Pixel – китайську HTC

Це перші гаджети, камеру яких можна використовувати як інтернет-пошуковик – смартфон сканує зображення, що перебуває «у фокусі», і шукає в мережі всю інформацію про нього (сервіс Google Lens).

Функція Active Edge надає користувачу нових смартфонів спілкуватись з голосовим помічником Google Assistant (аналог Siri) – для цього треба лише злегка стиснути телефон із боків.

У Pixel 2 і Pixel XL 2 немає гнізда для навушників – інженери Google пішли шляхом творців останніх iPhone і Galaxy.
Динаміки у нових «пікселів» перенесли на фронтальний бік – щоб раптово не закрити рукою під час розмови.

Продажі Pixel 2 стартують 19 жовтня, а Pixel XL 2 – на тиждень пізніше. Стартова ціна новинок – $ 649 і $ 849 відповідно.
The Verge пише, що в фірмовому магазині Google Store всі Pixel другого покоління, крім молодших моделей із чорним корпусом, уже заброньовано на дві-три тижні вперед.

Раніше ми писали про бестселер, який розповідає про історію створення iPhone.

 

Джерело: The Verge
Поділитися: