Google оцифрував одинадцяту область України

142
discover-zp.com.ua
На віртуальній карті «Мандруй Україною» додалися об'єкти в Запорізькій області

У четвер, 7 грудня, в Запоріжжі представили результати проекту з оцифрування Запорізької області в рамках проекту «Цифрове перетворення України». Мета проекту, яким охоплено вже 11 регіонів країни, – за допомогою сучасних інструментів підвищити їх привабливість для інвесторів і туристів. Про це директор «Google Україна» Дмитро Шоломко заявив на прес-конференції в Запоріжжі в середу.

«Цифра – це не лише швидкість, а й прозорість, це тренд», – наголосив глава Запорізької області Костянтин Бриль.
До інших регіональних проектів на порталі discover.net.ua додався спеціальний сайт «Подорожуй Запоріжжям». Тут є не лише інформація про найцікавіші туристичні об’єкти регіону й маршрути екскурсій, а й 3D-тури на острів Хортицю, до заповідника «Кам’яна могила», на Ботієвську вітрову станцію і навіть до цехів «Запоріжсталі» і багато інших.

Окремий сайт присвячений спорту. У межах кампанії на сайт www.ecoukraine.org додали інформацію про екологічні проблеми Запорізької області. Кожен користувач може сповістити про них держоргани. Для цього потрібно сфотографувати об’єкт смартфоном або планшетом, відзначити місце на картах Google і відправити запит на сайт. Система на сайті створить офіційне звернення до державного органу, а потім буде моніторити, як просувається його розгляд.

Три дні тому, 4 грудня, Google представив оцифрування Дніпропетровської області. Для цього на картах Google вже відредагували понад 2 тис. вулиць Дніпра.
За даними «Google Україна», на підготовку проекту в одній області потрібно від шести до дев’яти місяців. У компанії не уточнюють, який регіон України наступний у черзі на оцифрування.

Google раніше зізнався, що пристрої на Android передавали дані про місцезнаходження користувача навіть при вимкненій геолокації.

Індустріальний регіон Німеччини провів ребрендинг на користь туризму

Джерело: Інтерфакс-Україна

Поділитися: