Google офіційно представив нову версію ОС Android Pie

6046
Менше повідомлень, «розумний» внутрішній пошук, редагування скріншотів і система управління за допомогою жестів

Американська корпорація Google представила офіційний реліз мобільної операційної системи Android Pie – дев’ятою за рахунком. «Пиріжок», як перекладається назва ОС, значно полегшить роботу користувача зі смартфоном, запевняє The Verge.

Ось п’ять основних оновлень Android Pie, які допоможуть це зробити:

Час змін: вісім оновлень від Google з конференції Google I/O 2018

1

Таймер на використання додатків

Новий Android Pie дає користувачам можливість відстежувати час, який вони витрачають на програми, і ставити таймер з нагадуванням, щоб не «пересидіти» в певних програмах – наприклад, на 15 хвилин або 1 годину на день.

Після закінчення цього часу іконка програми стане сірою, тому включити її сьогодні більше не вдасться. Єдиний спосіб відключити блокування – це зайти в налаштування і вручну зняти таймер.

2

Жодних повідомлень

В оновленому режимі «Не турбувати» користувачеві не приходитиме жодного повідомлення – ні на екран, ні в меню повідомлень. Один з нових способів увімкнути режим – покласти смартфон «лицем» донизу. До слова, якщо користувач постійно приховує повідомлення поза режимом, то Pie просто запропонує їх відключити.

Android Pie – п'ять головних оновлень
www.androidcentral.com

3

Управління за допомогою жестів

Android Pie отримав систему управління за допомогою жестів. Однак функцію необхідно включати вручну через меню налаштування. Система управління за допомогою жестів покликана допомогти користувачам звільнити місце на екрані смартфона, вважає The Verge.

4

Редагування скріншотів

Користувачі Android Pie можуть редагувати скріншоти одразу після того, як їх зробили, замість того, щоб переходити в іншу програму.

5

«Розумний» внутрішній пошук

У процесі внутрішньому пошуку Android Pie видає користувачеві не лише іконку програми, а й передбачає такі дії – наприклад, пропонує «замовити поїздку додому» під час пошуку додатка таксі-сервісу Lyft.

Версія ОС Android Pie 9.0 наразі є лише для смартфонів Pixel, Pixel 2 і Essential Phone. Розробники запевняють, що бета-версія для інших сторонніх смартфонів вийде восени.

Нагадаємо, всі релізи ОС, починаючи з другої версії, отримують назви солодощів в алфавітному порядку. До цього вже були 8.0 Oreo (печиво), 7.0 Nougat (нуга), 6.0 Marshmallow (зефір), 5.0 Lollipop (льодяник), 4.0 Ice Cream Sandwich (морозиво), 3.0 Honeycomb (медові стільники) і 2.0 Eclair (еклер).

Як ми вже писали, Google запустив веб-версію месенджера для Android.

Google персонализирует пошук подій за інтересами користувачів.

Поділитися: