Google модернізує пошту і поповнить пошук «історіями» на базі платформи AMP

152
techcrunch.com
Переглядати веб-сторінки можна буде безпосередньо з листів, результати пошуку отримають формат кількох зображень і відео

Корпорація Google розробляє одразу два оновлення платформи для швидкого читання матеріалів у пошуку з мобільних пристроїв AMP (Accelerated Mobile Pages Formats).

По-перше, пошуковий гігант планує зробити пошту Gmail «більш інтерактивною і захопливою», надавши можливість відкривати і переглядати веб-сторінки безпосередньо з листів. Наприклад, для додавання зустрічі в календар або зміни броні в готелі не треба буде переходити на інший сайт, відкриваючи купу вкладок.

Дізнайтеся, чому більшість людей у світі хочуть працювати в Google, з книги Ласло Бока

«Щодня користувачі отримують близько 270 млрд листів з інформацією про польоти, покупки, новини або події. Оновлення допоможе зробити роботу з цими даними динамічнішою, актуальнішою і ефективнішою», – повідомив продакт-менеджер Gmail Акаш Сахні.

гифка
techcrunch.com

Наразі функція працює в тестовому режимі, а доступ відкрито виключно розробникам. Однак фінальну версію планують презентувати вже до кінця поточного року.

На цьому оновлення від Google не закінчуються: пошуковий гігант також планує запустити формат «Stories» на базі своєї платформи AMP.

«Історії» – публікації з різних фотографій, анімації та відео. Принцип роботи віддалено нагадує формат у соцмережі Instagram і месенджері Snapchat, але має іншу мету.

Розробники хочуть дозволити видавцям створювати візуально цікаві публікації, максимально прості в користуванні, щоб згодом видавати контент у результатах пошуку.

«Формат орієнтований виключно на смартфони для створення візуально багатих історій», – уточнив продакт-менеджер AMP Руді Галф.

У тестуванні роботи сервісу вже беруть участь кілька медіа-компаній, серед яких гіганти індустрії CNN, Vox Media і The Washington Post.

Раніше Google вирішив урізноманітнити видачу результатів пошуку і закликав відвідувати віртуальні галереї хоча б заради селфі.

 

Джерело: TechCrunch.com
Поділитися: