Торік Індонезія стала першою в світі державою, яка підключила національну систему визначення місцезнаходження судів до картографічного онлайн-сервісу Global Fishing Watch від американської технологічної корпорації Google.
Global Fishing Watch за допомогою автоматичної ідентифікаційної системи в режимі реального часу відстежує діяльність 200 тис. суден у всьому світі.
Штучний інтелект від Alibaba подбає про кожну свиню на фермах Tequ
Завдяки ініціативі міністра рибної промисловості Індонезії Сусі Пуджіастуті на картах Global Fishing Watch з’явилися близько 5 тис. раніше «невидимих» човнів.
А штучний інтелект від Google дає змогу визначити судна, які займаються виловом риби. За рахунок співпраці з IT-гігантом країна, що складається з 17,5 тис. островів з береговою лінією в 54 тис. км, розраховує підвищити ефективність боротьби з браконьєрством.
До приходу нового уряду в жовтні 2014-го в територіальних водах Індонезії незаконним виловом риби займалися близько 10 тис. іноземних судів, щорічно позбавляючи місцеву економіку мільярдів доларів.
Жорстка політика міністра Пуджіастуті скоротила вилов риби іноземними компаніями на 90%. Зокрема, тепер заборонено ловити рибу човнам, які належать іноземцям або збудовані ними. При цьому рибні запаси в Індонезії за останні два роки зросли вдвічі.
Global Fishing Watch допомагає уряду Індонезії ідентифікувати місцевих рибалок, які співпрацюють з браконьєрами і передають їм свій улов просто у відкритому морі.
Щоб залякати порушників, індонезійська влада топить іноземні рибальські судна – з кінця 2014-го Пуджіастуті наказала знищити більше 350 човнів браконьєрів, більшість з яких були з В’єтнаму і Китаю.
Як ми писали раніше, з вуличної панорами на мапі Microsoft вирізали авто Google.
Агрохолдинг «Мрія» представив першу інтерактивну карту України для бджолярів.
Джерело: Bloomberg