Головний конкурент Uber в США залучив $25 млн від Jaguar Land Rover

141
Shutterstock
Найбільший британський виробник автомобілів інвестував в конкурента Uber - сервіс-таксі Lyft

Найбільший британський виробник автомобілів Jaguar Land Rover інвестував 20 млн фунтів ($25 млн) в конкурента Uber — американський сервіс-таксі Lyft. Окрім інвестицій, Jaguar Land Rover буде надавати оператору таксі парк автомобілів — Jaguar і Land Rover — та підключиться до роботи по створенню безпілотних авто, уточнюється в угоді.
Фінансування було проведено через інвестиційний підрозділ компанії — InMotion Ventures.

В компанії вважають, що в довгостроковій перспективі люди переключаються з традиційного використання авто й починають переходити на поїздки в якості послуги. Голова відділу транспортних послуг JLR InMotion Себастьян Пек розповів, що компанія працюватиме з Lyft над «рішеннями для преміум мобільності». Ця інвестиція для Lyft — ще одне підтвердження підтримки з боку автомобільної промисловості в конкуренції з Uber.

Інвестиції Jaguar Land Rover в Lyft були частиною квітневого залучення, коли сервіс-таксі зміг отримати $600 млн, але відомо це стало лише тепер. Тоді в раунді також брали участь: державний пенсійний фонд Канади PSP Investments, Alliance Bernstein, Baillie Gifford, KKR, Rakuten, Janus Capital та інші. В результаті стартап оцінили в $7,5 млрд.
Lyft поки надає послуги таксі лише в США і до кінця року планує наростити присутність сервісу до 300 американських міст.
Uber, чия вартість оцінюється в $70 млрд, через скандали, що почастішали останнім часом, допомогла конкуренту наростити пул нових партнерів і клієнтів.

 

За матеріалами Financial Times
Поділитися: