Goldman Sachs почне торгувати криптовалютами

148
www.cryptoniam.com
Банк вже працює з біржовими ф'ючерсами на біткойн

Американський інвестиційний банк Goldman Sachs планує до кінця червня 2018 року розпочати проводити криптовалютні операції.

Наразі фінансовий конгломерат створює департамент торгівлі криптовалютами, в тому числі й біткойном, повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела. Співробітників відбірають у Нью-Йорку.

Крім того, банк розробляє інструменти для безпечного зберігання і управління криптовалютними активами.

У 2018 біткойн злетить до $60 тис. – щоб упасти до $1 тис.

Goldman Sachs підтвердив, що розглядає можливість роботи з криптовалютами.

«З огляду на інтерес клієнтів до цифрових валют, ми вивчаємо варіанти роботи з ними», – сказав спікер банку Майкл Дюваллі.

Разом з тим гендиректор Goldman Sachs Ллойд Бланкфейн у листопаді заявляв, що банк поки що не планує мати справу з біткойном, оскільки криптовалюта ще розвивається і відзначається нестабільністю.

З іншого боку, Goldman Sachs є однією з небагатьох компаній з Волл-стріт, які почали торгувати ф’ючерсними контрактами на біткойн.

Як ми писали раніше, Комісія з біржової торгівлі США 1 грудня видала дозвіл Чиказькій товарній біржі (CME) і Чиказькій біржі опціонів (CBOE) виставляти на торги ф’ючерсні контракти на біткойн.

А 10 грудня Чиказька біржа опціонів (CBOE) відкрила торгівлю ф’ючерсними контрактами на біткойн, ціна на які дуже швидко пішла вгору.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: