Глобальні витрати на digital-маркетинг зросли майже до $100 млрд

243
www.reuters.com
Компанії хочуть напряму працювати з цільовою аудиторією, щоб «убезпечити бренд»

Глобальні витрати на digital-маркетинг ось-ось досягнуть $100 млрд, і більше половини цієї суми припадає на британські й американські компанії. Такого висновку дійшли в дослідженні британської фірми Moore Stephens, повідомив Reuters.

У 2017 році витрати на digital-маркетинг в США і Великобританії зросли на 44% – до $52 млрд, збільшивши глобальні витрати індустрії майже до $100 млрд. Загалом британські та американські бренди витрачали на ці цілі 23% свого бюджету (порівняно із 16% минулого року). При цьому 63% припало на власні, а не агентські, витрати (минулого року – 44%).

У ногу з часом: 5 digital-трендів 2018 року

Компанії воліють спілкуватися з цільовою аудиторією не через банери або агентства, а розміщуючи таргетований контент у соціальних мережах, використовуючи пошукову оптимізацію і навіть голосових асистентів на кшталт Siri (Apple) або Alexa (Amazon).

Самостійно розміщуватися в інтернеті рекламодавці прагнуть через зростання проблеми «безпеки бренду» – коли реклама з’являється з невідповідним онлайн-контентом. З агентської халтурою такого роду в інтернет-рекламі вже зіштовхнулися корпорації Procter & Gamble та Unilever, тому тепер маркетологи хочуть взяти ситуацію в свої руки.

«Маркетологи мають намір витрачати більше на digital-маркетинг, щоб залишатися конкурентоспроможними», – наголосив партнер Moore Stephens і автор дослідження Даміан Райан.

За його словами, попитом також користуються універсальні маркетингові платформи. До слова, корпорація Adobe вирішила купити компанію Magento за $1,68 млрд і платформу Marketo за $4,75 млрд, щоб створити свій аналог.

Загалом у дослідженні Moore Stephens, спільному з медіа-компанією WARC, взяло участь близько 800 компаній у Північній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі.

Поділитися: