Главу проектів UNIT.City і LvivTech.City призначили гендиректором UDP

340
ufuture.com
Компанія зосередиться на девелопменті інноваційних проектів групи UFuture

Керівника проектів інноваційних парків девелоперської компанії UDP Віталія Мельника призначено генеральним директором компанії.

Про це в понеділок, 19 березня, повідомила в прес-релізі інвестиційна група UFuture.

Василий Хмельницкий

«Компанія й надалі братиме участь як інвестор у спільних проектах з партнерами. Але акцент буде зроблено на девелопменті інноваційних бізнес-напрямків групи UFuture, серед яких на першому місці – розвиток інноваційних та індустріальних парків», – прокоментував засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Портфель проектів UDP на найближчі кілька років містить близько 1 млн кв. м промислової, офісної і житлової нерухомості, зазначив Віталій Мельник. Концепція розвитку інноваційних парків означає будівництво міні-міст з комерційною та соціальною інфраструктурою. «Результати цієї роботи матимуть велике значення не лише для нашої групи, а й для країни в цілому», – наголосив він.

Мельник працює в UDP з 2005 року і давно займається масштабними інфраструктурними об’єктами у сфері комерційної та житлової нерухомості. Серед його проектів – клубний будинок Maristella в Одесі (переможець Luxury Lifestyle Awards 2011), котеджне містечко на березі Чорного моря, а також найбільш відомі на сьогодні в Україні інноваційні парки UNIT.City в Києві та LvivTech.City у Львові.

До кінця року UDP також планує завершити будівництво 30 тис. кв. м офісних приміщень в UNIT.City, а також побудувати перші два заводи в індустріальному парку «Біла Церква». Зараз компанія вивчає можливість будівництва інноваційного парку в Харкові.

UFuture – інвестиційна група, заснована підприємцем Василем Хмельницьким. До її складу входять девелоперська компанія UDP, міжнародний аеропорт «Київ», національний оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна» і виробник фармацевтичної продукції «Біофарма».

Крім того, UFuture розвиває інноваційні бізнеси, такі як генерація енергії з відновлюваних джерел (через компанію UDP Renewables), індустріальний парк «Біла Церква», інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City. UFuture також координує соціальні проекти, які підтримує Василь Хмельницький через свій фонд K.Fund.

Серед відомих девелоперських проектів компанії UDP – будівництво столичних торгово-розважального центру Ocean Plaza і житлових комплексів «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», «RiverStone», «Паркове місто». UDP вже реалізувала 11 проектів, загальна площа яких становить 3 млн кв. м.

Поділитися: