Глава Veon йде у відставку

179
www.bloomberg.com
Тимчасовим главою телеком-гіганта призначено екс-гендиректора Xerox

У вівторок, 27 березня, телекомунікаційна корпорація Veon Ltd., материнська компанія українського мобільного оператора «Київстар», оголосила про вихід у відставку гендиректора Жан-Іва Шарльє.

54-річний бельгійський топ-менеджер вирішив не продовжувати контракт, який закінчується наприкінці березня. За три роки на чолі телеком-гіганта Шарлье звільнив тисячі співробітників корпорації, але зумів поліпшити фінансові показники компанії.

При цьому за останній рік акції Veon подешевшали майже на 50%. Багато в чому цьому сприяв невдалий запуск однойменного месенджера, який з 2016-го встановили лише 8 млн з 240 млн клієнтів корпорації.

«Київстар» планує розгорнути мережу 4G у квітні

Тимчасово виконувати обов’язки гендиректора Veon буде 59-річна Урсула Бьорнс, яка з 2009 до 2016 року керувала американською корпорацією Xerox. Вона стала першою афроамериканкою, яка очолила компанію зі списку Fortune 500.

Телеком-гігант також заснував посаду операційного директора і призначив на неї 49-річного норвежця Кьєлла Мортена Йонсена. До цього він керував бізнесом Veon в Італії і Росії, а також протягом 15 років обіймав керівні посади в Telenor, найбільшої телеком-компанії Норвегії.

Veon (до лютого 2017-го – Vimpelcom) – глобальний телеком-оператор, який має мобільні бренди в РФ, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Вірменії, Грузії, Киргизстані та Лаосі (Beeline), Україні ( «Київстар») Італії (Wind, Infostrada), Канаді (Infostrada), Алжирі, Пакистані, Бангладеш, Бурунді, Зімбабве і ЦАР.

Як ми писали раніше, президент «Київстар» Петро Чернишов став регіональним директором Veon.

Минулої осені керівництво Veon надавало пояснення в американському суді в зв’язку з корупційним скандалом.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: