Глава Twitter дозволив торгувати біткойнами користувачам платіжного додатка Cash

133
recode.net
Криптоугоди в платіжному сервісі від Square поки що закриті лише в чотирьох штатах

Американська технологічна компанія Square, заснована генеральним директором Twitter Джеком Дорсі, розширила доступ до торгівлі біткойнами в своєму платіжному додатку Cash.

Тепер продавати і купувати криптовалюту можуть всі користувачі, за винятком жителів штатів Нью-Йорк, Джорджія, Гаваї і Вайомінг, – але керівництво Square пообіцяло незабаром виправити баг.

Почитайте, як Джек Дорсі починав кар’єру в Twitter

«Ми підтримуємо біткойн, тому що бачимо в ньому ключ до загального фінансового благополуччя. Перший крок на шляху до нього вже зроблено», – написав Дорсі в своєму Twitter.

Таку заяву глава Twitter зробив незабаром після того, як найбільша соціальна мережа – Facebook – офіційно заборонила рекламувати криптовалюту, бінарні опкціони з токенами і залучення інвестицій через ICO.

Business Insider нагадує, що новий алгоритм у платіжному додатку Cash дає змогу продавати і купувати криптовалюту в лічені секунди завдяки наявності всієї інформації про залишки коштів на банківських рахунках.

Видання наголошує, що такого привілею не мають навіть найбільші криптобіржі Coinbase і Gemini (братів Вінклвоссов), де повна активація облікового запису може тривати кілька днів через перевірку достовірності платіжних даних.

Нагадаємо, що біткойн лише за день подешевшав на третину.

Південна Корея заборонила анонімні угоди з біткойном.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: