Глава швейцарського банку-важковаговика назвав біткойн «бульбашкою»

140
fortunedotcom.files.wordpress.com
При цьому очолюваний Тіджаном Тіамом Credit Suisse консультує угоди з токенами і створює свою криптовалюту

Генеральний директор провідного швейцарського банку Credit Suisse Тіджан Тіам на прес-конференції 3 листопада назвав біткойн «бульбашкою».
«Єдина причина для купівлі або продажу біткойнов сьогодні – бажання заробити. Це ознака бульбашки», – наголосив банкір.

Глава Credit Suisse додав, що більшість банків сьогодні не зацікавлені в роботі з токенами. На його думку, банкірів відлякує жорсткий державний контроль за криптовалютними операціями, пов’язаний з їх високим потенціалом для відмивання доходів.

4 листопада ціна біткойнів уперше перевалила за позначку в $7000

Водночас, за даними Bloomberg, співробітники Credit Suisse консультують клієнтів щодо операцій із віртуальними грошима, у тому числі біткойнамии. Банк входить в об’єднання Enterprise Ethereum Alliance і допомагає проводити операції з блокчейн-валютою ефір.

Тіам також заявив журналістам, що Credit Suisse працює над розвитком блокчейн-технології, що лежить в основі криптовалютних бірж. Згідно з інформацією Bloomberg, банк сьогодні шукає спосіб упровадити блокчейн у синдиковане кредитування (кредит надають одразу кілька банків). Більше того, Credit Suisse разом з UBS, ще одним банківським гігантом із Цюріха, готується «карбувати» власний токен.
Видання зазначає, що позиція Тіама з приводу криптовалют збігається з позицією інших великих банків, у тому числі американського JPMorgan Chase і швейцарського UBS.

Раніше ми писали, що голова «центробанку» Сінгапуру виступив проти державного контролю за обігом криптовалют.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: