Глава нафтогазової компанії Total надає перевагу електромобілю

288
www.reuters.com
Щоправда, свій Renault на електроприводі Патрік Пуйанн викочує з гаража тільки у вихідні

Генеральний директор нафтогазового гіганта Total (Франція) Патрік Пуйанн зізнався, що у вихідні вони з дружиною їздять на своєму автомобілі з електроприводом, проте в офіс він їздить на корпоративному, з двигуном внутрішнього згоряння.

«У мене у власності – чудовий 100%-й електромобіль Renault, я керую ним кожні вихідні. Для тривалих поїздок я його не використовую», – зауважив Пуйанн на нафтогазовій конференції в Норвегії цього тижня, пише Reuters.

До 2050 року «зелена» енергія задовольнятиме 50% потреб планети – Bloomberg

У квітні компанія Total оголосила про ініціативу Direct Energie: до 2035 року вона взяла на себе зобов’язання збільшити частку генеруючих вуглеводневого активів з нинішніх 5% до 20%. Йдеться про сонячну енергію, енергію вітру та інших відновлюваних джерелах.

Total входить до восьми найбільших нафтогазових компаній планети, в 2012 році компанія заробила $212 млрд. Це вертикально інтегрована корпорація, яка займається всім – від нафторозвідки до продажу палива через мережу Total. Останніми роками корпорації довелося включити до свого бізнесу і відновлювані джерела енергії.

До 2025-го електромобілі можуть стати дешевшими за традиційні авто.

Китай перейде на електромобілі до 2030 року, раніше від Європи – BYD.

Поділитися: