Глава ігрового бізнесу Sony йде у відставку, досягнувши «рекордних успіхів»

145
ft.com
Ендрю Хауз має намір продовжити кар’єру в галузі після відпочинку із сім’єю

Ендрю Хауз, керівник Sony Interactive Entertainment – каліфорнійського підрозділу корпорації Sony, що випускає ігрові консолі та відеоігри, – піде з посади наприкінці року. Він уже передав повноваження гендиректора і президента своєму заступникові Джону Кодері, залишившись головою ради директорів.

Прес-служба Sony зазначає, що після відставки Хауз планує присвятити себе відпочинку з сім’єю, після чого повернеться в ігрову індустрію.

Бестселер «Sony. Зроблено в Японії», який вразив Стіва Джобса

Хауз прийшов у Sony в 1990 році, у 2011-му очолив ігровий департамент. Він керував запуском найуспішнішої приставки Sony – PlayStation 4: за даними компанії, загальні продажі консолі до кінця цього фінансового року сягнуть 78 млн одиниць. «Сьогодні, коли Sony Interactive Entertainment домоглася рекордних успіхів, настав вдалий момент, щоб поставити собі нові цілі», – цитує Хауза прес-служба корпорації.

Джон (Цуйоші) Кодера розпочав кар’єру в Sony в 1992 році контролером у департаменті аудіоапаратури. До 2013-го доріс до віце-президента Sony Interactive Entertainment, який відповідає за мережеві сервіси для приставок.

Нагадаємо, що Uber погодився прийняти інвестиції від SoftBank, після того як японська фінгрупа письмово підтвердила, що не поверне на посаду колишнього гендиректора Тревіса Каланіка.

 

Джерело: Wsj.com
Поділитися: