Глава AI-розробок Google: бойові дрони зможуть стежити майже за усім світом

242
CNAS
Ендрю Мур впевнений, для їх створення є все необхідне

Сучасні технології дають змогу створити бойових дронів, які зможуть стежити майже за усім світом, вважає новий глава напряму розроблення штучного інтелекту (AI) Google Cloud Ендрю Мур, повідомив Business Insider.

Мур упевнений, що сьогодні є всі необхідні компоненти і технології для створення бойових роботів – за потребою і навіть просто заради інтересу. Однак сам Мур не зміг би випустити військові дрони на поле бою – навіть за умови, що їх участь дасть змогу скоротити кількість смертей наполовину – доки існує ризик випадкової загибелі людей.

«Я не вважаю, що це потрібно робити, але практично це цілком можливо», – наголосив Мур.

Страшно подумати: 5 книг про штучний інтелект і роботизацію

Ендрю Мур, який посяде місце славнозвісної Фей-Фей Лі в Google до кінця року, паралельно є співголовою цільової групи розробки AI Центру нової американської безпеки (CNAS). Цю посаду він ділить з Робертом Ворком – співавтором скандального проекту Maven з розроблення штучного інтелекту для дронів-розвідників.

Мур, як і сама організація, має зв’язки з Пентагоном, а тому його прихід в Google викликав протести.

Колишній співробітник Google назвав його призначення «плювком в обличчя» всім, хто виступав проти продовження військового контракту компанії, повідомив Business Insider.

Нагадаємо, що Google відмовився розробляти бойові дрони для Пентагону через протести.

Ні бойовій техніці: Google розробив стандарти роботи у сфері АІ.

Поділитися: