Гід по КМЕФ: 7 дискусій, які радимо послухати

2290
forumkyiv.org
Розповідаємо, чиї виступи варто відвідати на Міжнародному економічному форумі

18 та 19 жовтня в КВЦ «Парковий» відбудеться щорічний масштабний захід для підприємців — Київський міжнародний економічний форум. В рамках конференції обговорять актуальні проблеми як для України, так і для світу в цілому. K.Fund Media виділив сім дискусій, які варто послухати.

Лідерство як шлях до успіху


Коли: 18 жовтня, 14:30 — 15:30

Де: Hall B, 1 поверх


На тему лідерства поговорять співзасновник та головний виконавчий директор BlaBlaCar Ніколя Брюссон та український боксер, абсолютний чемпіон світу Олександр Усик. Модератором зустрічі виступить засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.


Public Talk «Ukraine Now: Креатив і Tech на експорт»


Коли: 18 жовтня, 16:00 — 17:00

Де: Hall D, 1 поверх


У дискусії візьмуть участь PR і Media Manager MacPaw Юлія Петрик та співвласник і креативний директор агентства Banda, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts Павло Вржещ. Модеруватиме зустріч засновниця соціальної нетворкінг-платформи Charitum Даша Зарівна.


Перезавантаження інновацій: від системи до екосистеми


Коли: 18 жовтня, 16:00 — 17:30

Де: Hall B, 1 поверх


Про те, як корпорація, місто та країна можуть впливати на розвиток інновацій та отримувати від цього вигоду, говоритимуть засновник та керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, директор з розвитку бізнесу PwC Енді Кузіч, науковий співробітник Каліфорнійського університету в Берклі Рік Расмуссен, старший аналітик Центру інноваційних стратегій та політики науково-дослідного інституту SRI International Даніель Керахасу та керуючий партнер, СЕО UNIT.City Макс Яковер.


Покоління штучного інтелекту


Коли: 19 жовтня, 10:00 — 11:30

Де: Hall C, 1 поверх


Яким чином можна інтегрувати штучний інтелект у бізнес та що кардинально зміниться найближчими роками у світі під тиском нових технологій. Про це дискутуватимуть корпоративний віце-президент Microsoft Стів Гуггенхаймер, професор Університету Альберти (Канада) Ренді Гобіль, дослідниця штучного інтелекту міждисциплінарної лабораторії Массачусетського технологічного інституту Наталія Косьмина та інші.


Нові лідери у цифровому світі


Коли: 19 жовтня, 10:00 — 11:30

Де: Hall B, 1 поверх


Які компетенції слід розвивати, щоб не відстати від прогресу, чи потрібен у цифровому світі емоційний інтелект та як зберегти психологічну стійкість. Під час дискусії це обговорять голова венчурного фонду Nextury Ventures Ілля Лаурс, керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні Андрій Булах, CEO та співзасновник компанії Petcube Ярослав Ажнюк, засновниця групи компаній «Каміон-Оіл» Ольга Гуцал та інші.


Інвестиції у турбулентному світі: які стратегії перемагають?


Коли: 19 жовтня, 13:00 — 14:30

Де: Hall A, 3 поверх


Тему обговорять віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу Борис Ложкін, президент ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Віталій Антонов, директор з розвитку бізнесу компанії Maritime Services Division Радостін Попов, старший партнер та член інвестиційного комітету Horizon Capital Денис Тафінцев та голова ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі. Модератор дискусії — виконавчий директор інвестиційної компанії UFuture Investment Group Микола Тимощук.


Hard Talk бізнес-лідерів «Творці майбутнього»


Коли: 19 жовтня, 16:30 — 18:00

Де: Hall A, 3 поверх


Своїми думками поділяться засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький, засновник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, співвласник та генеральний директор міжнародного холдингу Modern-Expo Group Петро Пилипюк та голова Hi-Tech кластеру «Borsch», Україна Євгеній Уткін.


Конспекти минулорічних лекцій з форуму читайте тут і тут.

Поділитися: