Гід по Facebook: 10 українських бізнесменів та менеджерів, на яких варто підписатися

1207
Shutterstock
Підприємці, яких цікаво читати

Як насправді живуть керівники великих компаній, що вважають важливим успішні бізнесмени, яких помилок припускалися засновники крутих проектів, – про все це та багато іншого можна дізнатися з їхніх профілів на Facebook. Дивно, як ці люди встигають керувати масштабними справами та ділитися своїм досвідом у соцмережах. K.Fund Media зробив добірку сторінок українських підприємців і топ-менеджерів, які роблять це щиро та цікаво.

Дубілет

Дмитро Дубілет

Співзасновник онлайн-банку Monobank

Більшість постів Дубілета, звичайно ж, про власний бізнес. Він розповідає конкретні кейси, пов’язані зі своїми проектами, ділиться досвідом – як успіхами, так і помилками. Часто пише про різні інновації в світі, додаючи власну думку і ставлення до них.


Гресь

Ярослава Гресь 

Співзасновниця агенції Gres Todorchuk PR

Публікації Ярослави – суцільний позитив. Вона дуже легко і невимушено пише про свою роботу, робить репортажні замальовки різних життєвих ситуацій, з особливим трепетом і теплотою розповідає про свою родину. Її пости налаштовують на оптимізм та надихають вірити в краще.


Черняк

Євген Черняк

Голова холдингу Global Spirits

Найчастіше Черняк публікує мудрі думки великих людей і свої роздуми на тему успіху в бізнесі. Ділиться своїми фотографіями з Нью-Йорку, де зараз мешкає, кидає посилання на надихаючі статті, пише про своїх дітей, спорт та заснований ним проект інтерв’ю з підприємцями Big Money.


Лукінюк

Тетяна Лукинюк

Генеральний директор в Red Bull Україна

Лукінюк обожнює читати, тому на її сторінці можна знайти багато відгуків-рецензій на різні книги і посилань на корисні освітні матеріали. Також вона пише про свою команду, подорожі і трошки про сім’ю. В цілому в неї дуже пізнавальні та дотепні публікації.


Корогодський

Гарік Корогодський 

Співвласник ТРЦ «Dream Town»

Гарік пише багато і про все. Практично всі його пости з гумором, часто із нецензурною лексикою. У бізнесмена вже виробився свій стиль публікацій – писати коротко і влучно. Це і зробило його популярним блогером – на нього підписалися майже 100 тис. користувачів Facebook.


Чернишов

Петро Чернишов

Президент компанії «Київстар»

Чернишов на особистому досвіді розповідає, як це – бути керівником великої компанії. Він часто літає за кордон по роботі і пише про це в своїх постах. Ділиться своєю думкою про нові технології і приймає скарги-побажання користувачів «Київстар».


Яковер

Макс Яковер

Керуючий партнер в UNIT.City

Найчастіше Яковер пише про успіхи інноваційного парку UNIT.City і анонсує різні заходи там же. По роботі їздить в Силіконову долину, а після розповідає про те, що побачив і почув, у своїх дописах. Також він захоплюється бігом – публікує фото з забігів і свої враження.


Бондар

Роман Бондар

Керуючий партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine

Роман – професійний хедхантер, тому його публікації часто стосуються цієї тематики. Які навички потрібно мати, щоби бути затребуваним фахівцем майбутнього, які професії будуть популярними та інше. Бондар також читає книги про особистісне зростання і пише про них пости, анонсує свої виступи на різних заходах. До речі, конспекти деяких із них ви можете почитати на K.Fund Media – тут і тут.


Деркач

Олександр Деркач

Співвласник холдингу «Молочний альянс»

Деркач працював банкіром, тому часто висловлюється в мережі про фінанси, банківську сферу та економіку в цілому. Публікації робить практично щодня, все – власні думки на різні тематики, рідше – посилання на цікаві, на його думку, матеріали.


Іванов

Олексій Іванов

Власник бібліотеки Botan, партнер в школі маркетингу та комунікацій Bazilik

У Іванова багато публікацій про кризові комунікації. Він розповідає про кейси брендів, які дивно поводяться в мережі і пояснює, чому це неправильно. Також пише про свій бізнес, анонсує івенти в школі Bazilik та ділиться своєю думкою на різні теми.


Читайте також: 7 відомих бізнесменів, на яких потрібно підписатися в Twitter

Поділитися: