Генеральний директор Uber Тревіс Каланік йде у відставку

125
businessinsider.com
Рішення про своє звільнення він прийняв після публікації звіту про «токсичну культуру» в компанії

Генеральний директор Uber Тревіс Каланік подав у відставку. Про це повідомляє New York Times.
Каланік заявив, що прийняв рішення про звільнення після публікації звіту про «токсичну культуру» в компанії Uber.

Як раніше писав K.Fund Media, Uber неодноразово перетворювався на епіцентр скандалів. Минулого тижня рада компанії ознайомилась із доповіддю про корпоративну культуру й керівництво компанії, який підготував колишній генпрокурор США Ерік Голдер.

Раніше Uber довелося звільнити більше 20 осіб через звинувачення в сексуальних домаганнях у компанії. Uber найняла фірму Perkins Coie, яка розслідувала 215 скарг, зокрема з обвинуваченнями в домаганнях і дискримінації. При цьому стосовно 100 з них не здійснили жодної дії.

По кількох годинах обговорення доповіді у раді Каланік погодився піти у відставку, хоча він продовжить обіймати посаду в раді компанії.

«Я люблю Uber більше, ніж будь-що інше в цьому світі, і в цей складний момент у своєму особистому житті я прийняв вимогу інвесторів відступити, щоб Uber могла повернутися до розбудови, а не відволікатися на інший бій», — цитує Каланіка New York Times.
У травні в Uber повідомили про скорочення квартального збитку в порівнянні з попереднім кварталом. У I кварталі чистий збиток компанії склав $708 млн проти $991 млн в IV кварталі 2016 року, пишуть «Відомості».

Поділитися: