General Motors має намір створити сервіс з безпілотними таксі

112
cnet4.cbsistatic.com
Американський автовиробник уже почав працювати з регуляторами

Автомобільна корпорація General Motors (GM) подала до Національного управління США із забезпечення безпеки дорожнього руху (NHTSA) заявку на право експлуатувати до 2,5 тис. безпілотних автомобілів.

Тож американський автовиробник зробив перший крок до створення власного таксі-сервісу, який перевозитиме людей без водіїв.

Автопарк майбутнього сервісу GM складатиметься з машин моделі Cruise AV. Це повністю безпілотний автомобіль без керма і педалей, створений з урахуванням потреб пасажирів з інвалідністю.

Водночас GM Cruise AV обладнано 21 радаром, 16 камерами і п’ятьма лідарами (світловими пристроями для орієнтування).

Дубай готується стати першим містом з безпілотним авіатаксі

Автовиробник планує запустити безпілотний таксі-сервіс в 2019 році. Однак для цього NHTSA має внести в існуючі правила безпеки транспортних засобів 16 змін.

Більш того, GM доведеться окремо отримувати дозвіл на запуск сервісу у влади кожного штату. Корпорація заявила, що зміни в транспортне законодавство вже погодилися внести сім американських штатів.

При цьому GM не уточнює, коли вона почне тестувати Cruise AV на дорогах.

Як ми писали раніше, глобальний сервіс таксі Uber домовився з NASA про розроблення програмного забезпечення для управління польотами авіатаксі.

А японський автоконцерн Nissan спільно з розробником програмного забезпечення DeNA в 2018 році проведе публічні тести свого безпілотного автомобіля для райдшерінга.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: