General Motors започаткує сервіс безпілотних таксі вже в 2019-му

120
static4.businessinsider.com
Собівартість перевезення пасажирів в них буде майже вдвічі дешевше за звичайне таксі

Лідер американського автопрому General Motors (GM) має намір вже за два роки запустити службу таксі-безпілотників в містах з інтенсивним рухом.
«Якщо ми збережемо нинішні темпи, то презентуємо технологію вже в 2019-му», – заявив президент компанії Дан Амман на нараді з інвесторами в четвер, 30 листопада.

Генеральний директор GM Мері Барра підкреслила, що машини з автопілотом згодом стануть головною продукцією концерну. Компанія прогнозує, що в 2025 році вартість поїздок у таксі без водія в Сполучених Штатах буде на 40% нижче сьогоднішніх розцінок на таксі. Найбільш перспективні регіони для розвитку служб таксі-роботів – Східне і Західне узбережжя США, вважають в компанії

Reuters нагадує, що General Motors прийшла в індустрію безпілотного транспорту після покупки на початку минулого року стартапу Cruise Automation за $1 млрд.
У вівторок, 28 листопада, GM провела перший публічний тест-драйв свого авто без водія. На думку журналістів, Chevrolet Bolt в цілому впорався з їздою завантаженими вулицями американського мегаполісу. Проблеми виникли при подвійний парковці та об’їзді дорожніх конусів.

Нагадаємо, що цього літа компанія Ілона Маска обігнала General Motors за вартістю.

Раніше ми писали, що влада Каліфорнії затвердили правила по експлуатації самоврядних авто.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: