General Motors випередив Tesla в тесті систем напівавтоматичного водіння

222
www.reuters.com
Super Cruise від Cadillac надійніше гарантує безпеку водія, ніж Autopilot від Ілона Маска

Автомобільна корпорація General Motors обійшла свого давнього конкурента компанію Tesla в першому порівняльному тесті систем напівавтоматичного водіння від компанії Consumer Reports, повідомив Reuters.

Експерти Consumer Reports порівняли систему напівавтоматичного водіння Super Cruise від компанії Cadillac («дочка» General Motors) та Autopilot від Tesla, вимірявши здатність систем автоматично контролювати рульове управління і швидкість у певних ситуаціях, допомагаючи водіям повернути пильність і ручне управління.

Системи тестували на всіх електромобілях компанії Ілона Маска (Model 3, Model X і Model S) та Cadillac CT6 на дорогах штату Коннектикут (США).

Ілон, видихни: Tesla вперше виготовила за один тиждень 5 тис. седанів Model 3

Автоматика використовує камери, радари, картографічні дані та інші датчики, щоб відстежити місце розташування і ситуацію на дорозі й утримати автомобіль у смузі руху на безпечній відстані від інших водіїв.

Super Cruise від Cadillac працює лише на швидкісних магістралях, зазначених на картах General Motors. Autopilot від Tesla можна використовувати навіть на вузьких звивистих дорогах з поганою дорожньою розміткою, проте в таких ситуаціях він «діє безладно», сказано в дослідженні.

У результаті Super Cruise від Cadillac показала максимальний технологічний баланс, який забезпечує безпеку машини й утримує увагу водія. Autopilot від Tesla отримав похвалу за потужність і простоту у використанні.

Третє і четверте місце в рейтингу напівавтоматичних систем водіння посіли системи ProPilot Assist від Nissan і Pilot Assist від Volvo.

Нагадаємо, що Tesla протягом року представить кросовер Model Y.

І так зійде: Ілон Маск призупинив тести безпеки Model 3.

Поділитися: