General Electric витратить $2,1 млрд на створення промислового програмного забезпечення

120
m.cnbc.com
Промисловці розширюють партнерство з Microsoft для просування веб-сервісу Predix

Американська багатогалузева корпорація General Electric, що виробляє в тому числі авіадвигуни й електровози, в 2018 році виділить $2,1 млрд на просування своєї хмарної платформи для оптимізації роботи підприємств Predix і розробку супутнього софта.

У середу, 25 жовтня, компанія презентувала свою цифрову стратегію на наступний рік на IT-конференції Minds + Machines.

Виступаючи на форумі, генеральний директор General Electric Джон Фленнері заявив, що в рамках розширення співпраці з корпорацією Microsoft до кінця листопада платформа Predix буде інтегрована в Azure – корпоративну хмарну платформу MS. Крім того, General Electric має намір налагодити партнерство з Apple і Hewlett Packard Enterprise (після поділу HP на дві компанії HPE займається технологічними рішеннями для корпоративного ринку).

Експерти інформаційного сектора розцінюють рішення GE про партнерство з IT-гігантами як зізнання в нездатності самостійно створити веб-сервіс.

За словами Джона Фленнері, продажі Predix різко зросли останнім часом. Reuters, однак, зазначає, що низька продуктивність програми і нестабільність її роботи призвели до того, що вона поступається аналогічним «промисловим» рішенням від Siemens, Uptake або C3IOT.

Нагадаємо, що індіанці з резервації неподалік Нью-Йорка подали в суд на Microsoft і Amazon у зв’язку з порушенням патенту

 

Джерело: Reuters
Поділитися: