Гендиректор YouTube вперше після розстрілу в офісі звернулася до користувачів

150
www.gannett-cdn.com
Сьюзен Войжітскі подякувала за підтримку, пообіцявши допомогти налагодити спілкування з глядачами

Генеральний директор відеосервісу YouTube Сьюзен Войжітскі вперше звернулася до користувачів після того, як 3 квітня в штаб-квартирі компанії незадоволена ютьюберша влаштувала стрілянину по співробітниках.

Глава сервісу подякувала користувачам за їх підтримку, визнавши, що деяким авторам контенту було занадто важко прийняти нові заходи, за допомогою яких YouTube очищує відеоресурс від образливого контенту.

Дивитися до кінця: як бренди розвиваються за допомогою YouTube

«Як ви розумієте, останні два тижні були неймовірно важкими для співробітників YouTube, як і для мене», – поділилася з користувачами Войжітскі.

Нагадаємо, що 3 квітня 38-річна американка іранського походження Насім Агдам (Nasim Aghdam) відкрила вогонь по співробітниках штаб-квартири YouTube, заявивши, що компанія руйнує її життя, цензуруючи її ролики. Вона поранила трьох співробітників, а потім застрелилася сама.

Поліція дійшла висновку, що мотивом злочину стало зниження кількості переглядів відеоканалу і, як результат, рекламного доходу, що розлютило Агдам і підштовхнуло до злочину.

YouTube
enjoyenglish-blog.com

З березня 2017 року YouTube почав видаляти відеоконтент, який може не подобатися рекламодавцям.

Наостанок Войжітскі пообіцяла в майбутньому знайти спосіб налагодити спілкування з авторами контенту і допомогти їм зміцнити взаємини з глядачами. Глава YouTube також згадала новий інструмент, завдяки якому автор контенту може бачити коментарі користувачів ще до того, як вони будуть опубліковані. Компанія сподівається таким чином уникнути образливої ​​поведінки і спаму на платформі.

YouTube боротиметься з теоріями змови за допомогою Вікіпедії.

YouTube вручну перевірить популярні кліпи на екстремізм.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: