Гендиректор Sony йде у відставку, залишаючи пост фінансовому директору

133
www.usnews.com
Кадзуо Хіраї піде з посади з 1 квітня поточного року, але залишиться головою правління корпорації

Генеральний директор Sony Кадзуо Хіраї оголосив про свою відставку. З 1 квітня 2018 року його місце займе фінансовий директор корпорації – Кенішіро Йошида. Хіраї залишиться головою правління.

«Я готовий очолити систему управління, вибудувану Хіраї, і посилити конкурентоспроможність Sony як глобальної компанії», – офіційно заявив Йошида.

Почитайте про Sony та інші високотехнологічні гіганти

Йошида вступив на посаду фінансового директора в 2014 році. Хіраї очолював Sony з 2012 року.

Саме під їх керівництвом корпорація змогла відновити позиції після кількох років фінансових втрат на ринку побутової електроніки. Тоді компанія – творець плеєрів Walkman і телевізорів Trinitron тимчасово відступила під натиском інновацій Apple і нових азійських виробників, нагадує Reuters.

Хіраї і Йошида реорганізували збиткове виробництво, Sony закріпилася на ринку смартфонів за рахунок випуску світлочутливих матриць до камер.

Водночас саме вони ухвалили жорстке рішення скоротити тисячі робочих місць. Sony продала підрозділ з розроблення комп’ютерів Vaio і передала на сторону виробництво телевізорів з метою скоротити витрати.

Попит на сенсори для камерафонів зростає, а тому останній квартал минулого року компанія відзначила чотирикратним прибутком.

Головне завдання Йошиди в ролі гендиректора – закріпити успіх. Цього року технологічна корпорація планує отримати рекордно високий прибуток – $5,6 млрд.

До речі, Хіраї не єдиний, хто вирішив покинути керівну посаду. Раніше, глава ігрового бізнесу Sony також заявив про свою відставку.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: