Гаджетів Apple не стосуються нові мита США на китайський імпорт

296
www.reuters.com
iPhone і Apple Watch опинилися поза ударом, чого не скажеш про «хмарну» продукцію

У понеділок, 17 вересня, уряд США запровадив нові 10%-ві мита на китайський імпорт вартістю $200 млрд. Нові тарифи не стосуються гаджетів американської корпорації Apple, натомість під удар потрапили комплектуючі для хмарних сервісів і напівпровідників, повідомив Reuters.

У товарному списку Офісу торгового представника США не вказані популярні «яблучні» гаджети, як-от смартфони iPhone, смарт-годинник Apple Watch і бездротові навушники AirPods.

Apple прогнозує падіння продажів нових iPhone на 20% до кінця року

Однак під удар потрапила частина комплектуючих комп’ютерних та мережевих пристроїв Apple, які є в основі хмарних центрів обробки даних та інтернет-сервісів.

Нові мита в розмірі 10% наберуть чинності 24 вересня і з 1 січня 2019 року зростуть до 25%. Якщо «інтернет-податок» перейде на наступний етап – до $267 млрд китайського імпорту, – то під удар можуть потрапити iPhone.

Однак глава Apple Тім Кук не надто переймається з цього приводу. Раніше в цьому місяці компанія висловила занепокоєння, що нові мита «призведуть до уповільнення економічного зростання і падіння конкурентоспроможності США, а також підвищення цін для американських споживачів».

Apple стверджував, що нові мита стосуватимуться великої кількості продукції, включаючи Apple Watch, але цього не сталося.

Нагадаємо, що Apple представив новий iPhone на 2 SIM-картки та інші новинки.

Apple видалив з базової комплектації iPhone перехідники для навушників.

Поділитися: