G20 до липня підготує рекомендації з регулювання криптовалют

173
theicojournal.com
Світові лідери так і не зважилися назвати крипто повноцінною валютою – в документах її називають криптоактивами

Міністри фінансів і керівники центробанків країн «Великої двадцятки» – G20 – домовилися підготувати рекомендації з регулювання криптовалют до наступного саміту в липні.

Про це після закінчення дводенної зустрічі в Буенос-Айресі повідомив глава Центрального банку Аргентини Фредеріко Штурценеггер.

Цікаво, що в офіційному комюніке G20 назвала токени криптоактивами, оскільки вони «не мають ключових атрибутів повноцінних валют».

Більшість представників 20 найбільших у світі економік погодилися, що необхідно більше часу для ретельного вивчення криптовалютного ринку.

Хакери вкрали десяту частину всіх вкладень у криптовалюту

G20 зобов’язалася застосувати до токенів стандарти Міжнародної групи з боротьби з відмиванням грошей (FATF).

Світові лідери також закликали міжнародні органи зі стандартизації продовжити стежити за криптовалютним ринком і потенційними супутніми ризиками для глобальної фінансової системи.

Марк Карні, який очолює Банк Англії і Раду з фінансової стабільності (FSB), вважає, що сьогодні криптовалюта не загрожує глобальній фінансовій стабільності, оскільки її ринкова капіталізація становить менше 1% світового ВВП.

У той же час члени G20 побоюються, що токени можуть нашкодити інвесторам, а також слугувати інструментом для ухилення від сплати податків, відмивання грошей і фінансування тероризму.

Нагадаємо, що фінансова зустріч G20 призупинила падіння криптовалютного ринку.

Як повідомлялося, Індонезія заборонила операції з криптовалютою з 2018 року.

А найбільші банки США і Британії заборонили купувати криптовалюту в кредит.

 

Джерело: CoinDesk
Поділитися: