Французький бренд Decathlon прийде в Україну навесні 2019 року

291
commons.wikimedia.org
Компанія планує відкрити інтернет-магазин і перший фізичний магазин, а також розширити виробництво в країні

Французький бренд одягу Decathlon, частина міжнародної групи Auchan Group, прийде на ринок України навесні 2019 року. У планах компанії відкрити інтернет-магазин та фізичний магазин і розширити поточне виробництво, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Перший фізичний магазин відкриють через півроку в Києві в районі Почайни в «Ритейл Парку Петрівка», розповів про плани компанії гендиректор «Decathlon Україна» Флоран Гійє.

Його площа становитиме 2,5 тис. кв. м, що менше за традиційні розміри магазинів Decathlon у 3-4 тис. кв. м. Маркет, інвестиції в який становлять €1 млн, включатиме шоу-руми і зони тестування спорттоварів.

Дочекалися: в серпні H&M відкрив перший магазин в Україні

Французький бренд одночасно запустить інтернет-магазин, щоб у найближчому майбутньому охопити поставками всю Україну. Користувачі зможуть отримувати свій товар шляхом адресної доставки або забирати самостійно самовивозом. Поставку здійснюватимуть з прикордонного складу в Польщі.

Decathlon також має намір розширити поточне виробництво товарів, яке з 2012 року розташоване в Закарпатській, Сумській та Чернігівській областях. У планах компанії збільшити потужності з виробництва взуття і нетехнічних товарів. За словами Гійє, бренд «робитиме більше в Україні для європейського ринку».

«Україна – це фантастична країна для виробництва», – наголосив Гійє.

На сьогодні мережа Decathlon – це 1,5 тис. магазинів у 46 країнах.

Як ми вже писали, IKEA відкриє перший магазин в Україні в 2019 році.

А його конкурент, мережа магазинів Jysk, планує щорічно відкривати по 12 магазинів в Україні.

Поділитися: