Французька для початківців: 8 відео, що допоможуть швидко почати розмовляти

1870
Shutterstock
Опануйте одну з наймилозвучніших мов світу

Французька мова – це не лише засіб для спілкування франкомовного населення, а й ціла культура: театр, мода, візуальне мистецтво, архітектура та танці. З 2018-го по 2019-й оголошено рік французької мови в Україні. K. Fund Media пропонує вам долучитися до вивчення її за традиційною схемою: переглядом цікавих відео мовою оригіналу. За методикою Габріеля Вінера, автора книги «Fluent Forever» та американського оперного співака, який вивчив французьку мову за п’ять місяців, найважливіше – це фонетика і вимова, що підкріплені візуальною асоціацією. Автор рекомендує приділяти увагу також вимові вголос вивчених слів та речень. На початковому рівні більшість стикається з проблемою страху або соромиться  говорити іноземною мовою. Для подолання цього застосуйте наступну схему:

1

Змініть своє відношення та емоційне ставлення до ситуації

Іноземці, з якими ви розмовляєте, не оцінюють вас критично. Навпаки, у більшості з них ваша промова викликає захоплення та повагу, адже вони розуміють, що ви вивчили  її, приділивши багато часу та самодисципліни. Наявність акценту – не привід відмовитися від розмови. Кожна країна має свої географічні регіони, де вимова суттєво відрізняється від стандартної.

2

Сплануйте розмову заздалегідь

Підготуйте план від привітання і до запитань, які вам ймовірно поставлять, та які поставите ви. Також приділіть увагу представленню себе та інформації про свою діяльність, хобі та опис улюблених речей. Спробуйте переглянути новини і відшукайте актуальні, які можна використати для розмови. Детальна підготовка додасть впевненості.

3

Отримуйте задоволення

Вивчення нової іноземної мови має приносити користь та задоволення. Коли вашу вимову коректують – вважайте, що ви на крок попереду у вивченні мови, адже цю помилку ви вже не допустите. Насолоджуйтеся музикою, фільмами, книгами та вивченими з них новими словами і виразами.

1. «Вітер і сонце»

Le Vent et le Soleil


2. «Привіт, Грег!»

Bonjour Greg !


3. «Маєш електронну адресу?»

Tu as une adresse é-mail?


4. «Маленький Ніколя»

LE PETIT NICOLAS La nouvelle avec sous titres


5. «Ной на Мартініці»

Jus d’orange 1 – Animation 4 – Noah à la Martinique


6. «Ялинка. Казка Андерсена»

Le sapin. Dessin animé conte d’Andersen


7. «Метод вивчення французької мови»

 Méthode de français avec transcriptions – Video 1


8. «Французька екстра»

Extra French episode 1 with french subtitles

Поділитися: