Франція хоче обговорити біткойн на рівні «Великої двадцятки»

143
s3.reutersmedia.net
Світовим лідерам час розробити спільну політику регулювання криптовалюти

Франція запропонує країнам, що входять до «Великої двадцятки» (G20), у 2018 році обговорити питання регулювання біткойна.

Про це в неділю, 17 грудня, заявив міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер.

«Я збираюся запропонувати Аргентині, яка головуватиме на наступному саміті G20 у квітні, включити до порядку денного обговорення біткойна», – сказав Ле Мер.

Він вважає, що провідні економіки світу мають спільно придумати, як регулювати найпопулярнішу криптовалюту.

«Очевидно, що існує ризик спекуляції. Нам потрібно вивчити це питання і подивитися, як ми разом з іншими членами G20 можемо регулювати біткойн», – зазначив французький міністр.

США фактично визнали біткойн електронною валютою

Як відомо, G20 – це формат щорічних зустрічей лідерів 20 найбільш економічно розвинених держав планети.

З початку 2017-го курс біткойна виріс на 1700%, подолавши днями позначку $20 тис. за монету. Провідні фінансисти впевнені, що стрімке зростання цієї криптовалюти свідчить: біткойн – це «бульбашка», крах якої може призвести до серйозних негативних наслідків.

Варто відзначити, що в п’ятницю, 15 грудня, Європейський Союз посилив правила для криптовалютних онлайн-обмінників, щоб запобігти відмиванню грошей і фінансуванню тероризму.

Як ми писали раніше, генеральний директор провідного швейцарського банку Credit Suisse тіджано Тіам на прес-конференції 3 листопада назвав біткойн «бульбашкою».

Більш того, згідно з прогнозами датської інвестиційної групи Saxo Bank, в 2018-му курс біткойна сягне $60 тис. за монету, однак практично одразу після цього впаде до $1 тис.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: