Франківська IT-конференція Pegasus зібрала 1200 розробників України

203
IT Rally
Останні рік-півтора в регіоні спостерігається справжній IT-бум, підкреслюють учасники

21 квітня в Івано-Франківську відбулася щорічна конференція IT Rally під кодовою назвою Pegasus. Цього року на IT Rally зібралися понад 1200 IT-фахівців у сфері Business Development, Project Management, Trends & CQ, Backend/.NET, Backend/Ruby & PHP, Frontend & Mobile і Backend/Java з різних міст України.

У суботу, 21 квітня, в Івано-Франківському Університет Короля Данила відбулася щорічна конференція в галузі інформаційних технологій IT Rally. 30 успішних IT-розробників у сфері Business Development, Project Management, Trends & CQ, Backend/.NET, Backend/Ruby & PHP, Frontend & Mobile і Backend/Java виступили з доповідями для більш ніж 1200 учасників з різних міст України.

IT-компанїї заманюють таланти семізначними зарплатами

Гості мали можливість послухати спікерів з Code Elves Inc (Канада), Olinqua, що працює в Австралії, США, Німеччини та Сінгапурі, SoftServe (Дніпро), львівські Innocode, Perfectial, ELEKS і Sombra, COAX Software [bvblogic] і LETZGRO з Івано-Франківська та інші компанії.

Франковская IT-конференция Pegasus
IT Rally

За словами менеджера проектів кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії Університету Короля Данила Василя Боднарука, саме створений у місті 3 роки тому IT-кластер сприяє активному розвитку інформаційних технологій у регіоні. Університет, у свою чергу, активно співпрацює з IT-кластером і ось уже п’ятий рік поспіль приймає в своїх стінах IT Rally, який збирає як досвідчених фахівців, так і розробників і фахівців – початківців. Цього року конференцію відвідало в 2 рази більше учасників – у 2017-му на IT Rally було близько 600 учасників.

Кофаундер Івано-Франківського IT-кластеру Іван Димчішін пов’язує популярність конференції серед розробників зі зростаючим інтересом до IT-індустрії в регіоні. «Останні рік-півтора в регіоні спостерігається справжній IT-бум, – розповідає Іван. – За цей період в Івано-Франківську свої офіси відкрили 6 великих IT-компаній, а загалом на сьогодні тут розташовано офіси понад 50 великих IT-організацій з України та інших країн».

Згадані компанії – це успішні й відомі на міжнародному ринку Sombra (Львів), Apiko (Чернівці), Beetroot (Швеція), Code Elves Inc (Канада) і TenantCloud (США). Усі вони у 2017 році відкрили в Івано-Франківську повноцінні офіси.

Лайфхаки для стартаперів: як шакати замовників на міжнародних IT-конференціях

В минулому році інвестиції в український сектор технологій зріс утрічі.

Поділитися: