Fozzy Group оновила автопарк на €5,2 млн

316
trademaster.ua
Великий український ритейлер вирішив оновити свій автопарк і побудувати нові склади

Торгово-промислова група Fozzy Group, один з найбільших в Україні ритейлерів, частково оновила свій автопарк, купивши 40 вантажівок Mercedes-Benz Actros на суму €5,2 млн.

Ці автомобілі будуть перевозити товари для продуктових мереж групи – «Сільпо», Le Silpo, «Фора», Fozzy Cash & Carry та thrash!.

За словами директора з логістики Fozzy Group Мачея Гавронскі, до кінця 2018 року ритейлер планує оновити ще частину автопарку, що налічує 579 автомобілів.

Ритейлер також має намір збільшити площу своїх складських приміщень на 30 тис. кв. м.

IBM розробить для Maersk блокчейн-сервіс для вантажоперевезень

Зараз у Fozzy Group є шість складів у Києві, Одесі, Запоріжжі та Харкові загальною площею близько 160 тис. кв. м. Ці склади покривають 95% логістичних потреб ритейлера.

Власником Fozzy Group є український бізнесмен Володимир Костельман. До складу групи входять продуктові мережі Le Silpo, «Сільпо», «Фора», Fozzy Cash & Carry і thrash!, мережа аптек «Біла ромашка», а також мережа магазинів зв’язку ringoo. Загалом Fozzy Group належить понад 600 торгових точок по всій Україні.

Як ми писали раніше, мережі магазинів, що входять до Fozzy Group, стали партнерами сервісу безконтактної оплати Android Pay.

А Tesla почала приймати попередні замовлення на свою електрофуру в Європі.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: