Forbes назвав 500 кращих роботодавців на планеті

63
i0.wp.com
Співробітники Microsoft задоволені роботою більше, ніж персонал Apple. На першому місці, очікувано, Google

Американський журнал Forbes визнав найкращим у світі роботодавцем каліфорнійський конгломерат Alphabet, якому належить Google. Техногігант зі штатом в 72 тис. осіб очолив рейтинг 500 найбільш привабливих для працевлаштування компаній.

У другому рядку опублікованого у вівторок, 10 жовтня, списку опинилася IT-корпорація Microsoft. До трійки лідерів увійшов також приватний інвестфонд з Японії – Japan Exchange Group.
Серед інших до топ-10 потрапили комп’ютерні компанії Apple (4-е місце) і IBM (8-е місце), а також південнокорейський виробник гаджетів LG (10-е місце). У першу десятку вибилися також європейські бізнеси: німецький виробник вантажівок Daimler і шведська інвестиційна компанія Investor AB.

У вересні журнал Fortune опублікував рейтинг найвпливовіших молодих бізнесменів світу

Найбільше в топ-500 виявилося банків. Найпривабливішою для працівників фінансовою компанією став чиказький банк Northern Trust. У рейтингу він посів 12-е місце.

У національному заліку перемогли США – американські бізнеси зайняли 157 позицій в списку. Українські компанії до топ-500 не потрапили.

Складаючи рейтинг «Global 2000: Найкращі у світі роботодавці», журналісти опитали працівників 36 тис. підприємств. Під час оцінювання враховували, наскільки співробітники компанії задоволені умовами роботи, ставленням начальства до меншин, а також репутацією фірми. Раніше Forbes ніколи не рейтингував компанії за їх привабливістю для персоналу.

Нагадаємо, що на початку жовтня Google презентував два нових смартфони.

 

Джерело: Forbes
Поділитися:
UKRAINE OPEN FOR BUSINESS
UKRAINE OPEN FOR BUSINESS