Forbes назвав 100 найдорожчих у світі брендів

509
www.shutterstock.com
Apple очолив глобальний рейтинг восьмий рік поспіль

Американський журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг 100 найдорожчих брендів на планеті, який восьмий рік поспіль очолила американська технологічна корпорація Apple.

Ділове видання оцінило «яблучний» бренд у $182,8 млрд.

Топ-5 світового рейтингу доповнили інші IT-гіганти – Google ($132,1 млрд), Microsoft ($104,9 млрд), Facebook ($94,8 млрд) і Amazon ( $70,9 млрд).

Найдорожчим нетехнологічним брендом виявився виробник напоїв Coca-Cola ($57,3 млрд), який розташувався на шостій позиції.

За останній рік більше за інші подорожчали бренди стрімінгового сервісу Netflix (+35%), електронної платіжної системи PayPal (+33%) і Amazon (+31%).

Корисне морозиво: як створити дорогий бренд, припустившись усіх помилок бізнесмена-початківця

Найбільше подешевшали Gillette (-11%), H&M (-8%), і ESPN (-8%).

До сотні найдорожчих на планеті увійшли бренди із 16 країн. Найбільше в переліку представлені США (54 бренди) і Німеччина (12). Брендів українських компаній у рейтингу немає.

Обов’язкова умова для потрапляння до рейтингу Forbes – присутність бренду на американському ринку. У зв’язку з цим до списку не потрапили два китайських IT-гіганта – Alibaba й Tencent.

З повним списком 100 найдорожчих у світі брендів за версією Forbes можна ознайомитися тут.

Як ми писали раніше, Amazon вперше очолив рейтинг найдорожчих брендів світу за версією британської консалтингової компанії Brand Finance.

«Ukraine NOW» став новим офіційним брендом України.

 

Джерело: Forbes

Поділитися: