Флоридські біологи на байдарках врятували від замерзання 1,3 тис. зелених черепах

153
twitter.com/craigtimes
Рідкісні рептилії перезимують у теплих басейнах, щоб не стати обідом для тропічних хижаків

Зелені морські черепахи зі штату Флорида (США) перебувають під загрозою зникнення. Тому в січні місцеві біологи розгорнули справжню рятувальну операцію.

Температура води в затоці Сент-Джозеф на північному заході штату опустилася нижче 1°C, і мешканці акваторії, які звикли до 10°C і вище, в прямому сенсі слова впали в ступор.

У холодній воді черепахи припинили рухатися і просто дрейфували. Вони ризикували померти від переохолодження або, приставши до берега, стати обідом для стерв’ятників і єнотів, якби не місцеві біологи.

Захисники природи з Комісії з охорони флори і фауни Флориди виловлювали заціпенілих тварин з води і на байдарках перевозили на берег. Біолог Ален Фоулі (на фото), дивом не перекинувшись, підняв на борт черепаху вагою 30 кг, а меншу тортілу закріпив на носі байдарки мотузками.

Дізнайтеся про сім ключових змін у майбутньому планети і людства

Загалом біологи врятували близько 1,3 тис. черепах, яких відправили до інституту Gulf World Marine Institute в Панорама Сіті Біч. Постраждалих помістили в резервуари з теплою водою на тиждень, щоб зігріти і поспостерігати за станом здоров’я.

«Їх протримають тут деякий час, перш ніж випустити в середовище проживання», – повідомив Фоулі.

Деяких черепах «виписали» вже минулого тижня. Інші «пацієнти» підхопили інфекцію, тому залишилися на лікуванні. На жаль, від переохолодження загинуло близько 100 черепах.

Нагадаємо, що в Австралії дрон уперше врятував потопаючих.

А український розробник придумав годівницю для тварин з дистанційним управлінням і отримав престижну нагороду.

 

Джерело: The Verge
Поділитися: