Фінансові гіганти США впровадили в роботу голосовий помічник Alexa

127
www.shellypalmer.com
«Розумний» помічник від Amazon допомагає керувати банківськими рахунками і навчати страховиків

Великі фінансові компанії США розробляють інноваційні послуги для клієнтів і продукти для персоналу за допомогою Alexa – голосового помічника від Amazon.

Зокрема, Alexa допомагає клієнтам JPMorgan Chase, найбільшого банку в США, отримати доступ до аналітичних звітів компанії або довідатися про ціни на облігації.

Американський Capital One став першим банком, який дозволив клієнтам управляти кредитними картами і банківськими рахунками через голосового помічника.

Привіт, Siri: 4 уроки для підприємців від творця помічника з iPhone Адама Чейера

За даними опитування консалтингової компанії Bain & Company, 6% американців вже використовують голосовий помічник для моніторингу рахунків, а ще 27% респондентів хочуть випробувати таку послугу.

А New York Life Insurance Company, що входить до трійки найбільших компаній США зі страхування життя, в нинішньому році на базі Alexa запустить інструмент для допомоги своїм 12 тис. страхових агентів.

Голосовий помічник нагадуватиме агентам деталі страховок їхніх клієнтів і ознайомлювати з новітніми продуктами компанії.

За словами одного з директорів JPMorgan Chase Девіда Хадсона, скоро клієнти з Волл-стріт зможуть використовувати Alexa для укладення угод.

Як ми писали раніше, Amazon розробляє розумні окуляри для спілкування з віртуальним помічником.

А українські розробники створили першого соціального робота.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: